sobota, 25 sierpnia 2012

Życzę wszystkim miłego weekendu :-)

Witam Was! Dzisiaj krótko:

   Z racji tego, że nastał weekend chciałem wszystkim życzyć ładnej pogody, wyjeżdżającym gdzieś dalej - bezpiecznej drogi (właściwie to nasze polskie szerokie, kilkupasmowe, bezpłatne, nowe autostrady i drogi ekspresowe łączące wszystkie większe miasta są niesamowicie bezpieczne, więc to życzenie to tylko formalność). Życzę jeszcze, żeby lewy pas (na naszych polskich szerokich, kilkupasmowych, bezpłatnych, nowych autostradach i drogach ekspresowych łączących wszystkie większe miasta) innym użytkownikom dróg, a także Wam służył do wyprzedania, a nie do przyglądania się krajobrazom z lewej i kierowcom z prawej strony.
   Wybierającym się w weekend na giełdy składam serdeczne życzenia szczęścia i pomyślności w losowaniu i przede wszystkim niedługich kolejek po kiełbasę z grilla (to jest chyba jedyny sens istnienia tegoż miejsca).


P.S.
   Nie mogę obiecać, że w weekend uda mi się coś sensownego napisać, ale zaglądajcie. Pomysłów i tematów jest chyba nieskończona ilość. A że w ciekawym kraju przyszło nam żyć, nie trzeba używać fikcji literackiej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Piszcie, komentujcie, krytykujcie! Główny Urząd Kontroli Publikacji i Widowisk czyta każdy komentarz i publikuje te, które nie godzą w podstawy socjalistycznego państwa ;-)