wtorek, 25 grudnia 2012

Życzę...   Dzisiaj krótko i zwięźle. Mamy Święta Bożego Narodzenia. Nie myślę przy tej okazji rozpisywać się na tematy poruszane zazwyczaj. Na to przyjdzie czas.
   Życzę Wam wszystkim beztroskich i radosnych Świąt, odpoczynku od tempa dnia nieświątecznego, uśmiechu na twarzach Waszych i Najbliższych.
   Wszystkim, którzy wyjechali na tych kilka dni, by wrócili bez przygód na drodze i w całości.
   Tym, którzy myślą, że "po piwie", to bez problemu można do domu dojechać od szwagra - z całego serca składam życzenia - oby Wam przy odpalaniu rozrząd strzelił i dziury w tłokach wywaliło.
   Wszystkim życzę też jak najmniejszej liczby durnych życzeń - wierszyków w esemesach od znajomych, którym nie chce się napisać jednego zdania.

Świętujcie, bawcie się, bądźcie zdrowi, szczęśliwi i zaglądajcie tutaj  ;-)


5 komentarzy:

 1. Życzę Panu, żeby Pan się kiedyś "naciął": kupił auto myśląc, że to trup, a okazałoby się - ku przerażeniu sprzedającego - ze jeździł tym autem Presley! Albo chytra baba z Radomia! I sprzedał toto za majątek (auto, nie babę).

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokoju, zatrzymania i tego "czegoś", co spowoduje, że zmądrzejemy i z refleksją popatrzymy na innych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki! Wszystkiego dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może taka bryczka>
  http://allegro.pl/zlomcia-is-dead-to-znaczy-ze-tys-go-kill-im-i2906008500.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zwykle życiowo i do rzeczy. Wielki szacunek. Rowniez wesołych świat i szcześliwego nowego roku!!

  OdpowiedzUsuń

Piszcie, komentujcie, krytykujcie! Główny Urząd Kontroli Publikacji i Widowisk czyta każdy komentarz i publikuje te, które nie godzą w podstawy socjalistycznego państwa ;-)